przy Szkole Podstawowej im.Janusza Kusocińskiego
w Suchaniu

E-MAIL  kusysuchan@gmail.com

Odsłony: 382

Nasza drużyna zakończyła udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wspaniałym sukcesem. Dziewczęta w Finale Wojewódzkim w Unihokeju Dziewcząt (Wierzchowo, 13.12.2018r.) wywalczyły IV miejsce. Jest to drugi najlepszy występ naszej reprezentacji w całej historii "Kusego". W trakcie trwającego cały dzień wyczerpującego Turnieju drużyna wyszła na pierwszym miejscu ze swojej grupy eliminacyjnej. W walce o finał dziewczyny uległy późniejszemu mistrzowi - drużynie z Trzebiatowa. W meczu o brąz wyczerpane suchanianki uległy reprezentacji z Widuchowej. Wyniki spotkań:

Grupa B: Dębno - Suchań 0:3, Sianów - Widuchowa 1:0, Suchań - Widuchowa 0:3, Dębno - Sianów 2:1, Sianów - Suchań 0:5, Widuchowa - Dębno 1:1

Grupa A: Trzebiatów - Malechowo 0:3, Goleniów - Wierzchowo 0:1, Malechowo - Wierzchowo 2:1, Trzebiatów - Goleniów 9:2, Goleniów - Malechowo 3:2, Wierzchowo - Trzebiatów 1:2

Półfinały: Malechowo - Widuchowa  4:0 i Trzebiatów - Suchań  6:2
Mecz o III miejsce: Widuchowa - Suchań  3:1. Finał: Trzebiatów - Malechowo  1:0

IV miejsce w województwie zachodniopomorskim zajęły: Małgorzata Kasprzak, Malwina Panasiuk, Martyna Antoniak, Patrycja Zawadzińska, Oliwia Tomaszewska, Urszula Szymczyk, Aleksandra Grzegorczyk, Justyna Stańczyk, Julia Raniszewska, Małgorzata Grzegorczyk, Kornelia Szymczyk i Karolina Chudyk. Relacja foto z zawodów [klik].

Design by: DiabloDesign.eu